#


DLA FIRMY


Z naszą pomocą wybiorą Państwo dla siebie i dla swoich Klientów najlepsze rozwiązania do stworzenia infrastruktury IT. Wszystkim Klientom, poszukującym stałego dostawcy umożliwiamy dostęp do naszego internetowego systemu zamówień on-line.

Prowadzimy działalność w obszarze zastosowań szeroko rozumianej teleinformatyki. Od wielu lat działamy z powodzeniem na rynku, a nasze początki sięgają początku rynku IT w Polsce. Wieloletnie doświadczenie Pracowników naszej Firmy w zakresie projektowania, wdrażania i obsługi systemów informatycznych, a także dystrybucji sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych umożliwia nam podołać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom stawianym przez naszych Klientów. Codziennie wspieramy naszych klientów we wdrożeniach w całej Polsce. Nasz doświadczony zespół ma na celu zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności oraz ciągły rozwój firmy a nasi pracownicy to głównie absolwenci wyższych uczelni technicznych. Posiadamy nie tylko wiedzę teoretyczną ale także duże doświadczenie i umiejętności praktyczne w dziedzinie programowania i z zakresu, szeroko rozumianej, obsługi urządzeń cyfrowych.

Własne doświadczenie, zdobywane przez lata pozwala nam stwierdzić, że odpowiednie wykorzystanie najnowszych zdobyczy teleinformatyki przyczynia się do zwiększenia wydajności, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów w każdej Firmie z jaką współpracujemy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że proces wdrożenia systemu informatycznego jest złożony i indywidualny. Dlatego też nasi wdrożeniowcy są ludźmi z szerokim spektrum wiedzy zarówno informatycznej, księgowej, jak i zarządczej, potrafiący znaleźć optymalne rozwiązania dla Państwa firmy. Naszym celem jest kompleksowa obsługa informatyczna obejmująca zarówno przygotowanie analizy potrzeb Klienta, wdrożenie systemu informatycznego, a następnie opiekę nad sprzętem komputerowym i oprogramowaniem. Takie rozwiązanie pozwala nam do minimum ograniczyć przestoje i usprawnić pracę wszystkich działów przy zachowaniu przez obsługiwaną przez nas firmę pełnej kontroli zarówno w kwestii praktycznej jak i merytorycznej.